Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína new

Kalendář degustací na první pololetí roku 2020

Kalendář degustací na první pololetí roku 2020

5. 2. 2020

Pro první polovinu letošního roku pro vás máme připraveny lákavé degustační zážitky. Přesvědčte se sami, určitě je z čeho vybírat.

Kalendář akcí
============

3. 3. Degustace vín z údolí řeky Loiry

Společně si projdeme různé apelace s dominantou odrůdy Sauvignon Blanc, Sauvignon Gris i Sauvignon Rosé a mnoho dalších, souvisejících témat.

více..

18. 3. Komplexní vína z různých koutů Francie

Na této březnové degustaci budeme srovnávat komplexní vína z Bordeaux, Languedoc-ku, Roussillonu, Burgundska a Jihozápadu.

více...

2. 4. Jarní, svěží vína

Zajímavá degustace, pro milovníky, svěžích a lehkých vín, na které ochutnáte jak svěží bílá a růžová vína, tak také lehká červená z francouzských vinařských regionů.

24. 4. Velká degustace s francouzskými vinaři

Naše tradiční jarní akce, na které můžete ochutnat 77 druhů vín, a to  za osobní účasti vinařů z Francie a Itálie.

13. 5. Velká vína JIHOZÁPADU

Na této květnové degustaci budeme ochutnávat vybraná vína z apelací jako je Jurancon, Cadillac, Bergerac, Cahors či Gascogne-ska.

10. 6. Champagne a Cremant - vína vyrobená tradiční metodou

Milovníci šumivých bublinek ve skleničce jistě uvítají tuto předprázdninovou degustaci, ve které budou hrát hlavní roli jiskřivá vína z oblasti Champagne a šumivé Cremanty z různých regionů Francie.

 

Rezervovat již nyní můžete - na obvyklých kontaktech - info@dobravina.cz nebo +420 603 230 731.
Vstupenky k zakoupení online zde

 

 

Zpět na výpis
Interaktivní výběr
Pomoc s výběrem+

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Víno-skvost
14. 6. 2017

Víno-skvost

Proč pít tak skvostný nápoj jako je víno?
Důvodů je mnoho a stále budou přibývat.

Velký ročník
4. 5. 2018

Velký ročník

Velký ročník nese označení ten ročník, kdy souhrn všech vlivů působící na vinici a vinnou révu během celého roku je nejdokonalejší. Vína mají velký potenciál k uskladnění a jsou díky extrémně komplexní textuře již předurčena ke skladování. Tím si získají pestrou škálu chutí během celého procesu zrání na lahvi.

Jak si vybrat víno
19. 5. 2018

Jak si vybrat víno

Nevíme, jestli Vás to uklidní, ale ani většina Francouzů se ve svých vínech nevyzná tak, aby si ho dokázali vybrat a zaručeně si pochutnali. Zkusíme Vám trochu pomoci nahlédnout do komplikovaného systému, ale nejdříve Vám nabídneme rychlou radu pro výběr podle typu vína, abyste mohli u nás nakoupit a pak pokračovat ve studiu již s plnou sklenicí pro Vás lahodného vína. Garantujeme Vám sice kvalitu u nás prodávaných vín, ale co konzument to jiný vkus, takže je třeba zjistit, co chutná právě Vám.

Podávání vína
28. 10. 2018

Podávání vína

K hezkému zážitku a k radosti nestačí pouze víno nachladit, otevřít a jen tak vypít. K dokonalosti daného okamžiku a vychutnání vína v jeho plné kráse je potřeba trochu více. S vínem se musí umět zacházet, otvírat při správné teplotě, odhadnout dobu dekantace před konzumací, zvolit ten správný typ sklenky a samozřejmě i pokrm.

KAM DÁL?