Dobrá Vína - víno, eshop, prodej, obchod, moravská, francouzská vína - Dobrá Vína new

Káva

Káva

3. 8. 2018

Patříme nejen mezi vášnivé milovníky vína, ale potrpíme si i na výbornou kávu. Rozhodli jsme se pro dovezení vlastní malé kolekce, kde najdete jen námi prověřené druhy kávy vyhlášených světových plantáží, které se vyznačují vysokou kvalitou.

S touto kávou můžete zacházet podobně jako s vínem, degustovat ji a harmonizovat třeba s vynikající plantážovou čokoládou Michel Cluizel. Dosáhnete nevšedních zážitků a zpestření každodenních toužebně očekávaných chvilek s dobrou kávou.

     

 

Kromě kávy samotné dovážíme a zprostředkováváme i nákup či pronájem kávovarů a zajišťujeme také plný kávový servis. Kompletní kávový servis od nás využívají domácnosti i firmy. Naši kávu si vychutnáte například na pražských pobočkách automobilové značky Volvo a v dalších podnicích.

Pro inspiraci si prohlédněte aktuální vybranou nabídku plantážové Kávy v našem eshopu dostupnou ve třech variantách gramáže balení 100g, 250g a 1kg. V našem eshopu také najdete kolekci kvalitních, profesionálních mlýnků na kávu a Kávovarů.

Pokud hledáte podobné řešení pro vaši firmu či domácnost, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@dobravina.cz nebo na telefonu +420 603 230 731.

     

 

 

Zpět na výpis
Interaktivní výběr
Pomoc s výběrem+

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak uchovávat víno
10. 6. 2018

Jak uchovávat víno

V případě, že nevlastníte zámek, hrad ani obdobnou nemovitost, kde sklepení nabízí prostor k uskladnění lehkých letounů, nevěšte hlavu. I v průměrných všedních podmínkách lze uskladnit kvalitní vína. Samozřejmě, že budeme mluvit o menším množství, ale pár desítek lahví někdy i stovek najde své podmínky.

Víno z apelace FIXIN
8. 4. 2019

Víno z apelace FIXIN

Víno z apelace FIXIN (čti Fisan nebo Fiksan) vždy s notnou dávkou nosovky, není víno, které by si běžný Čech otvíral 2x týdně. Samozřejmě až na pár výjimek, což jsou Ti kdo již pochopili, že se jedná o víno z krásných strání s výsadbou jak Pinot Noiru, tak i dokonce Chardonnay. Tato apelace je deklarována s rozlohou od 96ha do 102 ha. Dle toho, jak máte staré informace a kdy bylo měření prováděno. Necelá pětina vinic je dokonce zatříděna do jakosti Premier Cru.

Domaine Pascal Perceval - Marches
15. 4. 2019

Domaine Pascal Perceval - Marches

Když Francois Perceval zakládal na svazích „Combe de Savoie“ (nejjižnější část savojských vinic) v roce 1910 toto vinařství, netušil, že se za 4 generace jeho vinařství rozkvete na 54ha vinic. 

To pravé víno
20. 5. 2019

To pravé víno

Když se točí počasí a slunce střídají mraky, za dopadajícím paprskem už letí dešťová kapka a bezvětří střídá tajfun přetrhávající spinakr, a vy si nevíte rady, které víno si otevřít, které bude to pravé, jednoduše sáhněte na vína právě z „pravého břehu“.

KAM DÁL?